chrochta

Ikona uživatele
Komunikační klient nevyplněn.
Naposledy přihlášen 26.05.2024 21:17:24.

Popis uživatele:
Narodil jsem se o něco málo dříve, než otevřeli výstavu ke kulatému výročí smrti Karla IV. Mám rád svět obecně a historii především, proto občas stvořím i nějaký ten článek. Literární sklony mám taky, leč výsledky jsou vskutku děsivé. Jsem Pražák.
Nejsem Hráč, nýbrž Čtenář. Moje zkušenosti s hrami na hrdiny jsou mizivé, ale přesto jsem shromáždil poměrně početnou – a obsahově nikterak zajímavou – sbírku příruček.
Protože trochu umím anglicky a mám něco málo času, překládám věci, které mi přijdou potřebné pro jiné, nebo zajímavé. Shodou okolností převažuje první skupina a prostředí Forgotten Realms, i když ambice mám mnohem, mnohem větší.

Výhledově se můžete těšit na kompletní překlad:
5E Ghosts of Saltmarsh (zatím hotový jen úvod)
3.Xe Forgotten Realms Campaign Setting (asi čtvrtina přeložena; nejspíš zapracuji
Player´s Guide to Faerún)
ADnD The North (nutno udělat korektury a ty nudné dokončovací práce)
3.Xe Powers of Faerún (Sever, Západní vnitrozemí; nutno dočistit překlad a udělat ty různé nudné dokončovací práce)

Pokud dobré síly dají, rád bych přeložil i The Scarlet Brotherhood, příručky k Maztice, al-Qadim, a dodělal pár zdejších načatých překladů. A abych nezapomněl: NEMÁM RÁD drowy, Thay a Hlubinu. Pokud to bude možné, vyhnu se jim.

Jsem pro skoro každou špatnost: chcete-li přeložit nějaký fluff (nebo třeba časopisecké dobrodružství), tak do 50 stránek, rád si to přečtu a přeložím. Je-li třeba korektura něčeho, taktéž ochotně pomohu.
ČAS neregistrovaní : 0.0018391609191895 sec;
Nenalezeny žádné záznamy.
 
ČAS 0.062619924545288 secREMOTE_IP: 3.239.11.178